Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o.
vedení účetnictví a mezd | zpracování daňových přiznání | daňové poradenství
Ceník a reference

Ceník a reference

Daňová a účetní kancelář Láznička & Zavřelová s.r.o., Praha 10

 

Spektrum podnikatelských aktivit klientů naší účetní a daňové kanceláře je velice pestré. Spravujeme účetnictví týkající se gastronomie, výroby elektřiny, prodeje sportovního náčiní, pronájmu sportovišť, běžné obchodní činnosti, pořádáním výstav i lékařské a jiné zdravotnické činnosti.

Své zkušenosti poskytujeme i drobným klientům, plátcům i neplátcům DPH. Kromě vlastního vedení účetnictví poskytujeme našim klientům i daňový a účetní dozor ve firmě v rámci spolupráce s účetními a managery těchto firem ve formě docházky do společností a provádění interního auditu.

účetní služby

Naše cenové kalkulace za účetní a daňové služby vycházejí z dohodnuté cenové relace s ohledem na množství zpracovávané agendy a s přihlédnutím k možným specifikám obchodní činnosti klienta.

Ke všem informacím, které se při spolupráce dozvíme, zaručujeme mlčenlivost a diskrétnost, k čemuž se zavážeme i v uzavřené smlouvě. Za kvalitu zpracovaného účetnictví přebíráme plnou odpovědnost se všemi možnými následky. Abychom mohli vydat toto prohlášení, jsme pojištěni proti škodě způsobené výkonem odborné činnosti.

O daňové kanceláři

Daňová a účetní kancelář
Láznička & Zavřelová s.r.o.
Bohdalecká 8
101 00 Praha 10

telefon: +420 603 574 181
e-mail: laznicka@ucetdane.cz

Sjednejte si schůzku

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva (vyžadováno)

Opište kontrolní kód captcha